MeanWell LRS-75-5, 5VDC 14.0A 70W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
RHQ4F6ZWH4
Fiyat
14,19 USD + KDV
777,08 TL
| Model | LRS‑75‑5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5V DC |
| Çıkış Akımı | 14A |
| Çıkış Gücü | ≈70W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | Yaklaşık %86–%90 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ~250g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | UL, CE, TUV ve diğer uluslararası standartlar |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!