Mean WellLRS-350-5, 5VDC 60.0A 300W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QYXHCMJJWP
Fiyat
31,25 USD + KDV
1.711,32 TL
| Model | LRS‑350‑5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5 V DC |
| Çıkış Akımı | 60 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈300 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC (anahtar ile) / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik (Tipik) | ≈83.5 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Fan Soğutma | Dahili DC fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | ≈215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈660 g |
| Özellikler | 5 G anti‑vibrasyon, düşük boşta güç tüketimi |
| Sertifikalar | IEC/UL 62368‑1, RoHS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!