Mean Well RS-50-48, 48VDC 1.1A 50W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
BTSFBEPL9Z
Fiyat
13,67 USD + KDV
748,60 TL
| Model | RS‑50‑48 |
|---|---|
| Seri | RS‑50 |
| Nominal Güç | ≈50 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Çıkış Gerilimi | 48 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈1.05 A |
| Verimlilik (typ.) | ≈80 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑30 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈129 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈0.30 kg |
| Sertifikalar | CE / UL / TUV |
| Uygulama | Endüstriyel kontrol, gömülü sistemler |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!