Mean Well RS-25-15, 15VDC 1.7A 25W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
BQ4DE97KVU
Fiyat
8,94 USD + KDV
489,58 TL
| Model | RS‑25‑15 |
|---|---|
| Seri | RS‑25 |
| Nominal Güç | ≈25 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Çıkış Gerilimi | 15 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈1.67 A |
| Verimlilik (typ.) | ≈80 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑30 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈107 × 45 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈0.15 kg |
| Sertifikalar | CE / UL / TUV |
| Uygulama | Endüstriyel kontrol, gömülü sistemler |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!