Mean Well RS-150-3.3, 3.3VDC 30A 100W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
11UF3NBHVZ
Fiyat
23,66 USD + KDV
1.295,68 TL
| Model | RS‑150‑3.3 |
|---|---|
| Seri | RS‑150 |
| Nominal Güç | ≈150 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Çıkış Gerilimi | 3.3 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈30 A |
| Verimlilik (typ.) | ≈80 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑30 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈129 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈0.50 kg |
| Sertifikalar | CE / UL / TUV |
| Uygulama | Endüstriyel kontrol, gömülü sistemler |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!