Mean Well RS-15-3.3, 3.3VDC 3.0A 10W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QFAZWK7H7X
Fiyat
7,89 USD + KDV
432,08 TL
| Model | RS‑15‑3.3 |
|---|---|
| Seri | RS‑15 |
| Nominal Güç | ≈15 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Çıkış Gerilimi | 3.3 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈4.5 A |
| Verimlilik (typ.) | ≈71 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑30 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈97 × 45 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈0.12 kg |
| Sertifikalar | CE / UL / TUV |
| Uygulama | Endüstriyel, kontrol sistemleri, gömülü |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!