Mean Well RQ-85B, ±5V/±12V Çıkış 85W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
PMQWHY5EMG
Fiyat
31,83 USD + KDV
1.743,09 TL
| Model | RQ‑85B |
|---|---|
| Seri | RQ‑85 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Nominal Güç | ≈85 W |
| Çıkış Sayısı | 4 |
| Çıkış 1 | +5 V DC @ ~6 A |
| Çıkış 2 | ‑5 V DC @ ~0.5 A |
| Çıkış 3 | +12 V DC @ ~1.5 A |
| Çıkış 4 | ‑12 V DC @ ~1 A |
| Verimlilik | ≈75 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑20 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈99 × 97 × 36 mm |
| Ağırlık | ≈0.50 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!