Mean Well RQ-65C, ±5V/±15V Çıkış 65W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
ZVFG28HQM7
Fiyat
23,01 USD + KDV
1.260,08 TL
| Model | RQ‑65C |
|---|---|
| Seri | RQ‑65 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Nominal Güç | ≈65 W |
| Çıkış Sayısı | 4 |
| Çıkış 1 | +5 V DC @ ~6 A |
| Çıkış 2 | ‑5 V DC @ ~0.5 A |
| Çıkış 3 | +15 V DC @ ~1 A |
| Çıkış 4 | ‑15 V DC @ ~1 A |
| Verimlilik | ≈75 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑20 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈99 × 97 × 36 mm |
| Ağırlık | ≈0.45 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!