Mean Well RQ-125C, ±5V/±15V Çıkış 85W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
27BTJK94D7
Fiyat
35,75 USD + KDV
1.957,75 TL
| Model | RQ‑125C |
|---|---|
| Seri | RQ‑125 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Nominal Güç | ≈125 W |
| Çıkış Sayısı | 4 |
| Çıkış 1 | +5 V DC @ ~7 A |
| Çıkış 2 | ‑5 V DC @ ~0.5 A |
| Çıkış 3 | +15 V DC @ ~3 A |
| Çıkış 4 | ‑15 V DC @ ~1 A |
| Verimlilik (typ.) | ≈75 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑20 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈99 × 97 × 36 mm |
| Ağırlık | ≈0.60 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!