Mean Well RD-85B, 5V/24V Çift Çıkış 85W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
3A6GXF7RP3
Fiyat
24,65 USD + KDV
1.349,89 TL
| Model | RD‑85B |
|---|---|
| Seri | RD‑85 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkış Sayısı | Çift çıkış |
| Çıkış 1 Gerilimi | ±12 V DC |
| Çıkış 1 Akımı | ≈2.5 A |
| Çıkış 2 Gerilimi | ±5 V DC |
| Çıkış 2 Akımı | ≈5 A |
| Nominal Güç | ≈85 W |
| Verimlilik (typ.) | ≈80 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fan yok (doğal konveksiyon) |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈129 × 98 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈0.50 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!