Mean Well RD-85A, 5V/12V Çift Çıkış 85W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
3KLMYX8PDY
Fiyat
24,65 USD + KDV
1.349,89 TL
| Model | RD‑85A |
|---|---|
| Seri | RD‑85 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 (Çift çıkış) |
| Çıkış 1 | 5 V DC @ 7 A |
| Çıkış 2 | 12 V DC @ 3 A |
| Nominal Güç | ≈85 ~ (85 W) |
| Verimlilik | ≈80 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈129 × 98 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈0.50 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!