Mean Well RD-65B, 5V/24V Çift Çıkış 65W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QVFYCE5Z5N
Fiyat
21,61 USD + KDV
1.183,41 TL
| Model | RD‑65B |
|---|---|
| Seri | RD‑65 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkış Sayısı | Çift çıkış |
| Çıkış 1 Gerilimi | ±12 V DC |
| Çıkış 1 Akımı | ≈2 A |
| Çıkış 2 Gerilimi | ±5 V DC |
| Çıkış 2 Akımı | ≈5 A |
| Nominal Güç | ≈65 W |
| Verimlilik (typ.) | ≈79 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fan yok (doğal konveksiyon) |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈129 × 98 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈0.44 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!