Mean Well RD-65A, 5V/12V Çift Çıkış 65W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
6E5W9P1ZNG
Fiyat
21,61 USD + KDV
1.183,41 TL
| Model | RD‑65A |
|---|---|
| Seri | RD‑65 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 (Çift çıkış) |
| Çıkış 1 | 5 V DC @ 6 A |
| Çıkış 2 | 12 V DC @ 3 A |
| Nominal Güç | ≈65 ~ 66 W |
| Verimlilik | ≈79 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈129 × 98 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈0.44 kg |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!