Mean Well RD-50B, 5V/24V Çift Çıkış 50W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
ZS177991C9
Fiyat
16,47 USD + KDV
901,94 TL
| Model | RD‑50B |
|---|---|
| Seri | RD‑50 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkış Sayısı | Çift çıkış |
| Çıkış 1 Gerilimi | ±12 V DC |
| Çıkış 1 Akımı | ≈2.0 A |
| Çıkış 2 Gerilimi | ±5 V DC |
| Çıkış 2 Akımı | ≈5.0 A |
| Nominal Güç | ≈50 W |
| Verimlilik (typ.) | ≈79 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Fan yok (doğal konveksiyon) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈99 × 97 × 36 mm |
| Ağırlık | ≈0.41 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / UL / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!