Mean Well RD-50A, 5V/12V Çift Çıkış 50W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
9F41G53APR
Fiyat
16,47 USD + KDV
901,94 TL
| Model | RD‑50A |
|---|---|
| Seri | RD‑50 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 (Çift çıkış) |
| Çıkış Gerilimi 1 | 5 V DC |
| Çıkış Akımı 1 | ≈6 A |
| Çıkış Gerilimi 2 | 12 V DC |
| Çıkış Akımı 2 | ≈2 A |
| Nominal Güç | ≈50 ~ 54 W |
| Verimlilik (typ.) | ≈79 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Fan yok (doğal konveksiyon) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈99 × 97 × 36 mm |
| Ağırlık | ≈0.41 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / UL / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!