Mean Well RD-35A, 5V/12V Çift Çıkış 35W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
VM1C98SUE7
Fiyat
14,72 USD + KDV
806,10 TL
| Model | RD‑35A |
|---|---|
| Seri | RD‑35 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkışlar | Çift çıkışlı |
| Çıkış 1 Gerilimi | 13.5 V DC |
| Çıkış 1 Akımı | ≈1.0 A |
| Çıkış 2 Gerilimi | ‑13.5 V DC |
| Çıkış 2 Akımı | ≈1.0 A |
| Nominal Güç | ≈35 W |
| Verimlilik | ≈80 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈99 × 82 × 36 mm |
| Ağırlık | ≈0.30 kg |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!