Mean Well RD-125-1224, 12V/24V Çift Çıkış 125W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
V1XWACG1Z9
Fiyat
28,04 USD + KDV
1.535,54 TL
| Model | RD‑125‑1224 |
|---|---|
| Seri | RD‑125 |
| Giriş Gerilimi | 88 ~ 264 VAC / 125 ~ 373 VDC |
| Çıkış Sayısı | Çift çıkış |
| Çıkış 1 Gerilimi | 12 V DC |
| Çıkış 1 Akımı | ≈5 A |
| Çıkış 2 Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış 2 Akımı | ≈1.5 A |
| Nominal Güç | ≈125 W |
| Verimlilik (typ.) | ≈80 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈145 × 100 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈0.60 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!