Mean Well QP-320F, 5V/±15V/24V Çıkış 320W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
KGPCD7XY3L
Fiyat
120,62 USD + KDV
6.605,44 TL
| Model | QP‑320F |
|---|---|
| Seri | QP‑320 |
| Nominal Güç | ≈320 W |
| Giriş Gerilimi | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈75 % (typ.) |
| Çıkış Adedi | 3 |
| Çıkış 1 | 5 V DC / 15 A |
| Çıkış 2 | 12 V DC / 13 A |
| Çıkış 3 | ‑12 V DC / 1 A |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 115 × 50 mm |
| Ağırlık | ≈1.5 kg |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!