Mean Well QP-150D, 5V/±12V/24V Çıkış 150W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
JB1MGZ9ZG3
Fiyat
90,19 USD + KDV
4.939,02 TL
| Model | QP‑150D |
|---|---|
| Seri | QP‑150 |
| Giriş Gerilimi | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Nominal Güç | ≈150 W |
| Verimlilik | ≈73 % (typ.) |
| Çıkış Adedi | 3 |
| Çıkış 1 | 5 V DC / 10 A |
| Çıkış 2 | 12 V DC / 7 A |
| Çıkış 3 | -12 V DC / 0.8 A |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈199 × 99 × 50 mm |
| Ağırlık | ≈0.9 kg |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!