Mean Well NSP-3200-48, 48VDC 67A 3216W PFC Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
WSLWP318R6
Fiyat
503,20 USD + KDV
27.556,42 TL
| Model | NSP‑3200‑48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈66.7 A |
| Nominal Güç | ≈3200 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 180 ~ 528 VAC (3‑faz) / 254 ~ 745 VDC |
| Verimlilik (typ.) | ≈93 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈330 × 190 × 60 mm |
| Ağırlık | ≈8.0 kg |
| Sertifikalar | CE, UL, TUV, CB |
| Uygulama | Endüstriyel, Haberleşme, Büyük Sistemler |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!