Mean Well NSP-1600-24, 24VDC 67A 1608W PFC Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
A9DRSH2S99
Fiyat
364,30 USD + KDV
19.949,93 TL
| Model | NSP‑1600‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈66.7 A |
| Nominal Güç | ≈1600 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 180 ~ 528 VAC (üç faz) / 254 ~ 745 VDC |
| Verimlilik (typ.) | ≈93 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈231 × 127 × 50 mm |
| Ağırlık | ≈5.2 kg |
| Sertifikalar | CE / UL / TUV / CB |
| Uygulama | Endüstriyel & Medikal & Haberleşme |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!