Mean Well NDR-480-24, 24VDC 20.0A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
H3M7RMJAFK
Fiyat
92,70 USD + KDV
5.076,47 TL
| Model | NDR‑480‑24 |
|---|---|
| Seri | NDR‑480 |
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈20 A |
| Nominal Güç | ≈480 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈89 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×D×Y) | ≈40 × 130 × 125 mm |
| Ağırlık | ≈1.65 kg |
| Montaj | DIN ray montaj (TS‑35/7.5 veya 15) |
| Sertifikalar | CB, CE, cULus, TUV, UL508 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!