Mean Well NDR-240-48, 48VDC 5.0A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
DA5YS5WPUJ
Fiyat
45,38 USD + KDV
2.485,12 TL
| Model | NDR‑240‑48 |
|---|---|
| Seri | NDR‑240 |
| Çıkış Gerilimi | 48 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈5 A |
| Nominal Güç | ≈240 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈87 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×D×Y) | ≈40 × 102 × 125 mm |
| Ağırlık | ≈1.0 kg |
| Montaj | DIN ray montaj (TS‑35/7.5 veya 15) |
| Sertifikalar | CB, CE, cULus, TUV, UL508 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!