Mean Well MSP-600-3.3, 3.3VDC 120A 396W Medikal AC/DC Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
T3R8KFFSQA
Fiyat
190,12 USD + KDV
10.411,42 TL
| Model | MSP‑600‑3.3 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 3.3 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈120 A |
| Nominal Güç | ≈396 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈89 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑40 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈230 × 115 × 50 mm |
| Ağırlık | ≈1.4 kg |
| Sertifikalar | IEC60601‑1 / ANSI/AAMI ES60601‑1 / TUV / CE / CB / UL |
| Uygulama | Medikal & Endüstriyel |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!