Mean Well MSP-600-24 600W Tek Çıkışlı Medikal Kapalı Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
DB3P4RQMDE
Fiyat
190,12 USD + KDV
10.411,42 TL
| Model | MSP‑600‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈25 A |
| Nominal Güç | ≈600 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑40 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈230 × 115 × 50 mm |
| Ağırlık | ≈1.7 kg |
| Sertifikalar | IEC60601‑1 / ANSI/AAMI ES60601‑1 / TUV / CE / CB / UL |
| Uygulama | Medikal & Endüstriyel |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!