Mean Well MSP-450-24 Güç Kaynağı 451.2W 24V
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
ZYEUTV98YQ
Fiyat
169,68 USD + KDV
9.292,08 TL
| Model | MSP‑450‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈18.8 A |
| Nominal Güç | ≈451 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 41 mm |
| Ağırlık | ≈1.2 kg |
| Sertifikalar | IEC60601‑1 / ANSI/AAMI ES60601‑1 (medikal uyg.) |
| Ek Özellikler | Aktif PFC, düşük boşta tüketim, DC OK sinyali |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!