Mean Well MSP-300-5, 5VDC 60A 300W Medikal AC/DC Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
L241T3MPNZ
Fiyat
122,37 USD + KDV
6.701,27 TL
| Model | MSP‑300‑05 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈40 A |
| Nominal Güç | ≈200 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈215 × 115 × 50 mm |
| Ağırlık | ≈1.2 kg |
| Sertifikalar | UL, cUL, TUV, CE, CB |
| Ek Özellikler | Aktif PFC, düşük boşta tüketim |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!