Mean Well MSP-300-24, 24VDC 14A 336W Medikal AC/DC Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
GHBEFTBLSK
Fiyat
122,37 USD + KDV
6.701,27 TL
| Model | MSP‑300‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈12.5 A |
| Nominal Güç | ≈300 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈88 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑40 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈215 × 115 × 50 mm |
| Ağırlık | ≈1.25 kg |
| Sertifikalar | IEC60601‑1 / ANSI/AAMI ES60601‑1 / TUV / CE / CB / UL |
| Uygulama | Medikal ve endüstriyel uygulamalar |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!