Mean Well MSP-300-15 15V Çıkış 22A 330W SMPS Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
P3KTQZAZCR
Fiyat
122,37 USD + KDV
6.701,27 TL
| Model | MSP‑300‑15 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 15 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈21 A |
| Nominal Güç | ≈315 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈88 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑40 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈199 × 105 × 41 mm |
| Ağırlık | ≈950 g |
| Sertifikalar | IEC60601‑1 / ANSI/AAMI ES60601‑1 / TUV / CE / CB / UL |
| Uygulama | Medikal ve endüstriyel uygulamalar |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!