Mean Well MSP-200-24 200W Tek Çıkışlı Medikal Kapalı Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
3181U94WL1
Fiyat
89,08 USD + KDV
4.878,23 TL
| Model | MSP‑200‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈8.4 A |
| Nominal Güç | ≈201.6 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Çıkış Ayarı | ≈21.6 ~ 28.8 VDC |
| Verimlilik | ≈88 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈199 × 98 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈760 g |
| Uygulama | Medikal EN/UL 60601 |
| Montaj | Kutu tipi / Kapalı kasa |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!