Mean Well MSP-100-24, 24VDC 4.5A 108W Medikal Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QDMQC5K6C6
Fiyat
42,35 USD + KDV
2.319,19 TL
| Model | MSP‑100‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈4.5 A |
| Nominal Güç | ≈108 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈88.5 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑40 °C ~ +60 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈560 g |
| Montaj | Şasi / Kutu tipi montaj |
| Ek Özellikler | Aktif PFC, düşük boşta güç tüketimi <0.5W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!