Mean Well MPQ-200B 140W SMPS
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
6NFDC9FEWY
Fiyat
81,42 USD + KDV
4.458,75 TL
| Model | MPQ‑200B |
|---|---|
| Tip | Çoklu çıkışlı tıbbi tipi güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Toplam Güç | 200 W (zorlamalı fan ile 200W, konveksiyonla 140W) |
| Çıkış 1 | 5 V DC @ 15 A |
| Çıkış 2 | 12 V DC @ 7 A |
| Çıkış 3 | -5 V DC @ 2 A |
| Çıkış 4 | -12 V DC @ 2 A |
| Verimlilik | ≈78 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Free air convection (140W) / Forced air (200W) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈177.8 × 107.2 × 35.5 mm |
| Ağırlık | ≈660 g |
| Sertifikalar | ANSI/AAMI ES60601‑1, EN60601‑1, UL60950‑1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!