Mean Well MDR-20-12 20W 12V 1.67A Ray Montaj Led Sürücü
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
GRMXZ8JAPV
Fiyat
11,80 USD + KDV
646,20 TL
| Model | MDR‑20‑12 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 12 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈1.67 A |
| Nominal Güç | ≈20 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈84 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈100 × 22.5 × 90 mm |
| Ağırlık | ≈190 g |
| Sertifikalar | CB, CE, cULus, TUV |
| Montaj | DIN ray montaj (TS‑35) |
| Ek Özellikler | DC OK çıkışı & LED güç göstergesi |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!