Mean Well LSP-160-12-T 12V DC 13.5A PFCli Slim Tek Çıkışlı Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
6PA8U4XGPU
Fiyat
51,05 USD + KDV
2.795,62 TL
| Model | LSP‑160‑12‑T |
|---|---|
| Çıkış Gücü | ≈160 W |
| Çıkış Gerilimi | 12 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈13.5 A |
| Giriş Gerilim Aralığı | 100 ~ 264 VAC / 141 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈92.5 % (tipik) |
| Koruma | Kısa devre (SCP) / Aşırı akım (OCP) / Aşırı güç (OPP) / Aşırı sıcaklık (OTP) / Düşük voltaj (BOP) / Aşırı voltaj (OVP) |
| Soğutma | Fansız / konveksiyon |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | 194 × 55 × 20 mm |
| Ağırlık | ≈356 g |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, EAC, TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!