Mean Well LRS-75-48, 48VDC 1.6A 77W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
PJYHNSBCYZ
Fiyat
12,85 USD + KDV
703,70 TL
| Model | LRS‑75‑48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48V DC |
| Çıkış Akımı | 1.6A |
| Çıkış Gücü | ≈76.8–77W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | ~%90–%91.5 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ~0.55 lb (~250 g) |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | IEC/EN60335‑1, IEC/EN61558‑1/-2-16, UL62368‑1 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!