Mean Well LRS-600-5, 5VDC 100A 500W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
4MXADM8DQ5
Fiyat
63,96 USD + KDV
3.502,60 TL
| Model | LRS‑600‑5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈100 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈500 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC (anahtar ile) / 255 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈86 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili DC fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +65 °C (derating ile):contentReference[oaicite:1]{index=1} |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈225 × 124 × 41 mm:contentReference[oaicite:2]{index=2} |
| Ağırlık | ≈? (Datasheet’e bakınız) |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, EAC, UKCA:contentReference[oaicite:3]{index=3} |
| Uygulama | Endüstriyel otomasyon, elektronik sistemler vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!