Mean Well LRS-600-36, 36VDC 16.6A 600W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
CPS7RCYEDX
Fiyat
57,65 USD + KDV
3.157,05 TL
| Model | LRS‑600‑36 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 36 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈16.7 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈600 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC / 255 ~ 370 VDC |
| Verimlilik (Tipik) | ≈91 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑20 °C ~ +65 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | 225 × 124 × 41 mm |
| Ağırlık | ≈1.09 kg |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, EAC, UKCA vb. |
| Diğer | 300 VAC için 5 s dayanım, 5G titreşim direnci |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!