Mean Well LRS-50-5, 5VDC 10.0A 50W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
31VLHNK44Z
Fiyat
12,27 USD + KDV
671,93 TL
| Model | LRS-50-5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5V DC |
| Çıkış Akımı | 10A |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | %86 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | UL, CE, EAC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!