Mean Well LRS-50-48, 48VDC 1.1A 53W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
LQWF8S3T54
Fiyat
11,39 USD + KDV
623,74 TL
| Model | LRS‑50‑48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48V DC |
| Çıkış Akımı | 1.1A |
| Çıkış Gücü | ≈52.8W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | ~%86–%90 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 82 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈230g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | UL, CE, TUV vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!