Mean Well LRS-50-36, 36VDC 1.45A 52W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
UXDTRYYFKM
Fiyat
11,39 USD + KDV
623,74 TL
| Model | LRS‑50‑36 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 36V DC |
| Çıkış Akımı | 1.45A |
| Çıkış Gücü | ≈50–52W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | %86–%89 (seriye göre) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 82 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈230g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | CE, UL, TUV, EN60335‑1 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!