MEAN WELL-LRS-50-3.3 50W Single Output Switching Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QV38649CKZ
Fiyat
12,27 USD + KDV
671,93 TL
| Model | LRS‑50‑3.3 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 3.3V DC |
| Çıkış Akımı | 10A |
| Çıkış Gücü | ≈33W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | ~%80–90 (seri ortalaması) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 82 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈230g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | CE, UL, TUV, EN61558 / EN62368‑1 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!