Mean Well LRS-50-15, 15VDC 3.4A 51W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
UU2EZCG4VW
Fiyat
11,39 USD + KDV
623,74 TL
| Model | LRS‑50‑15 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 15V DC |
| Çıkış Akımı | 3.34A |
| Çıkış Gücü | 50.1W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | %88 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈230g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | UL, CE, EAC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!