Mean Well LRS-450-5, 5VDC 75A 375W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
PCKWVJQ6XB
Fiyat
55,72 USD + KDV
3.051,36 TL
| Model | LRS‑450‑5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈75 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈375 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC (anahtar ile) / 255 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈87 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar | ≈225 × 124 × 35 mm |
| Ağırlık | ≈850 g |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, EAC, UKCA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!