Mean Well LRS-450-48, 48VDC 9.4A 450W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
SSD3ZGNAJS
Fiyat
49,36 USD + KDV
2.703,07 TL
| Model | LRS‑450‑48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈9.4 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈450 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik (Tipik) | ≈90 % |
| Ayarlanabilir Çıkış | 43.2 ~ 52.8 V DC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | 225 × 124 × 35 mm |
| Ağırlık | ≈850 g |
| Sertifikalar | IEC/UL 62368‑1, CE, cURus, EAC, RoHS vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!