Mean Well LRS-450-15, 15VDC 30A 450W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QPYMTPN5AK
Fiyat
49,36 USD + KDV
2.703,07 TL
| Model | LRS‑450‑15 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 15 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈30 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈450 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC (anahtarla seçilebilir) |
| Verimlilik | ≈90 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Dahili DC fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | 225 × 124 × 35 mm |
| Ağırlık | ≈850 g |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, EAC, TUV, RoHS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!