Mean Well LRS-350N2-24, 24VDC 14.6A 350W (Yüksek Peak Power) Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
CN9FGFS314
Fiyat
33,53 USD + KDV
1.836,18 TL
| Model | LRS‑350N2‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | 14.6 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈350.4 W |
| Giriş Gerilimi | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC (anahtar ile) / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈88 % (typ.) |
| Ayarlanabilir Çıkış | 21.6 ~ 28.8 V DC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Yerleşik DC fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈760 g |
| Sertifikalar | IEC/UL 62368‑1, CE, cURus, EAC vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!