Mean Well LRS-350-24, 24VDC 14.6A 350W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
BALQERWG36
Fiyat
25,41 USD + KDV
1.391,51 TL
| Model | LRS‑350‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈14.6 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈350 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik (Tipik) | ≈90 % |
| Koruma | Kısa devre (SCP) / Aşırı yük (OLP) / Aşırı gerilim (OVP) / Aşırı sıcaklık (OTP) |
| Soğutma | Dahili DC fan ile zorunlu hava akışı |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈700 g |
| Sertifikalar | IEC/UL 62368‑1, CE, RoHS vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!