Mean Well LRS-35-5 35W 5V 7A Led Sürücü
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
BP3AUNUVRG
Fiyat
10,86 USD + KDV
594,72 TL
| Model | LRS-35-5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5V DC |
| Çıkış Akımı | 7.0A |
| Çıkış Gücü | 35W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | %83 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 82 × 30 mm |
| Ağırlık | 200g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | UL, CE, EAC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!