Mean Well LRS-35-48, 48VDC 0.8A 38W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
CVDNTQCVG1
Fiyat
9,99 USD + KDV
547,08 TL
| Model | LRS-35-48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48V DC |
| Çıkış Akımı | 0.75A |
| Çıkış Gücü | 36W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | %90 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 82 × 30 mm |
| Ağırlık | 200g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | UL, CE, EAC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!