Mean Well LRS-35-15, 15VDC 2.4A 36W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
VZQV7KK7DE
Fiyat
9,99 USD + KDV
547,08 TL
| Model | LRS-35-15 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 15V DC |
| Çıkış Akımı | 2.4A |
| Çıkış Gücü | 36W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC |
| Verimlilik | %87 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Boyutlar | 99 × 82 × 30 mm |
| Ağırlık | 200g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | UL, CE, EAC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!